Jesteś tutaj

WIRTULANY FAX

Wygodna i łatwa obsługa faksów przez internet, oferująca stały dostęp do wysłanych i odebranych dokumentów, zupełnie jak w poczcie e-mail. Oszczędność czasu i pieniędzy, jakie pochłonąłby koszt papieru i energii elektrycznej. Koniec z zacinającym się papierem i niefunkcjonalnymi  urządzeniami faksowymi, zajmującymi mnóstwo miejsca.

Wystarczy jedynie:

  • Uruchomić usługę Wirtualny Fax w swoim Panelu Użytkownika
  • Skonfigurować usługę, według wskazówek na stronie www
  • Wysyłaj i odbieraj faksy, wyłącznie dzieki dostępowi do Internetu!

Konsola Faksowa

Korzystaj z wirtualnej Konsoli Faksu, śledź na bieżąco postęp w wysyłaniu faksów oraz miej wgląd do wcześniejszych dokumentów.

Faksy możemy odbierać przez skrzynkę e-mail, poprzez wirtualną Konsolę Faksów lub poprzez aplikację mobilną w smartfonie. Jest to duże ułatwienie pracy – nie tylko pełen wgląd do odebranych dokumentów, do których można wrócić w każdej chwili, ale także dokładny czas, kiedy dany faks został do przesłany. W przypadku tradycyjnego urządzenia faksowego byłoby to niemożliwe!

Oto przyszedł czas na naszą aplikację - pobierz ją za darmo ze strony Google Play i obsługuj faksy przez telefon komórkowy!

FreecoNet daje Tobie nowe możliwości. Gdziekolwiek jesteś, mając przy sobie smartfona, możesz:

  • wysłać faks – zrób telefonem zdjęcie dokumentu i wpisz wybrany numer faksowy. Plik w formacie PDF jako faks trafi do odbiorcy,
  • odebrać faks – sprawdź skrzynkę faksową dostępną poprzez aplikację mobilną FreecoNet. Każdy faks, który został do Ciebie wysłany, możesz odczytać w swoim telefonie komórkowym.

Z FreecoNet możesz jednocześnie wysłać jeden dokument do wielu odbiorców! Masowe wysyłanie faksów to oszczędność Twojego cennego czasu – nie trać go na wystukiwanie dziesiątek numerów faksów klientów, których chciałbyś poinformować o swojej ofercie.