Jesteś tutaj

Usługi

W ramach naszej platformy, oprócz połączeń telefonicznych, możesz także korzystać z usług FreecoNet:

  • Poczta głosowa –  jesteś poza domem i nie możesz odebrać telefonu? Nic straconego. Włącz pocztę głosową! Osoba dzwoniąca będzie mogła nagrać wiadomość, a Ty odsłuchasz ją po powrocie do domu. Komunikat powitalny możesz nagrać przez telefon, wykorzystać dowolny plik .mp3 lub .wav, lub używając systemu syntezy mowy – sprawdź jak aktywować usługę. Usługa jest bezpłatna!

 

  • Przekierowanie połączeń - czekasz na ważny telefon w domu, a musisz niespodziewanie wyjść? Zastanawiasz się co zrobić w takiej sytuacji? Wystarczy, że uruchomisz usługę FreecoNet, a połączenie automatycznie przekierowane zostanie na określony numer komórkowy lub stacjonarny. Ciesz się swobodą, jaką daje Ci FreecoNet! Usługa jest bezpłatna!

 

  • Autoryzuj i Wdzwoń się – korzystając z oferty swojego operatora komórkowego, możesz w prosty sposób zaoszczędzić na rachunkach telefonicznych, wykonując połączenia przez FreecoNet. Co więcej, nie potrzebujesz do tego internetu! Jeżeli korzystasz w swoim telefonie komórkowym z: darmowych połączeń na określony numer stacjonarny lub nielimitowanych rozmów w wieczory i weekendy wystarczy, że aktywujesz we FreecoNet usługi AUTORYZUJ i WDZWOŃ SIĘ, by znacznie obniżyć koszty połączeń! Od teraz za każdym razem, jeśli będziesz chciał wykonać połączenie, system będzie realizował je przez FreecoNet, tzn. z Twojego numeru komórkowego zadzwoni na numer FreecoNet, a następnie na wybrany numer zewnętrzny. Za połączenie zapłacisz gorsze, gdyż rozliczane będzie ono według stawek FreecoNet. Koszt usług zgodny jest z cennikiem.

 

  • Prezentacja numerów – nie mogłeś odebrać połączenia, a chcesz wiedzieć, kto do Ciebie dzwonił? Nie chcesz, aby inni znali Twój prywatny numetr telefonu? FreecoNet daje Ci takie możliwości. Wystarczy, że aktywujesz prezentację numerów:
  • w połączeniach przychodzących - podczas połączenia przychodzącego, na wyświetlaczu Twojego telefonu pojawi się numer osoby dzwoniącej. Nawet jeśli nie odbierzesz telefonu, będziesz mógł sprawdzić kto do Ciebie dzwonił, przeglądając spis połączeń nieodebranych w telefonie. 
  • w połączeniach wychodzących - możesz ukryć identyfikację numeru w swoim Panelu Użytkownika FreecoNet. Usługa jest bezpłatna!

Sprawdź jak aktywować usługę prezentacji numerów

 

  • Blokowanie połączeń wychodzących – chcesz mieć pewność, że podczas Twojej nieobecności nikt nie będzie wykonywał kosztownych połączeń? We FreecoNet masz możliwość zablokowania nie tylko dowolnych kierunków (np. numery komórkowe, zagraniczne, etc.), ale i konkretnych numerów (także numerów konkursowych). Miej wszystko pod kontrolą – sprawdź jak to zrobić! Usługa jest bezpłatna!