Jesteś tutaj

Urządzenia mobilne

FreecoNet w komórce dzięki aplikacjom mobilnym, oprogramowanie dostosowane do poszczególnych modeli smartfonów, rozmowy przez komórkę już od 5 gr za minutę – niemożliwe? Sprawdź mobilną ofertę FreecoNet!

 

1.    Aplikacja mobilna FreecoNet

Pobierz ją ze strony Google Play i zarządzaj swoim kontem FreecoNet przez telefon komórkowy całkowicie za darmo!

Aplikacja mobilna FreecoNet to:

  • Wirtualny Fax. Często pracujesz w terenie? Nawet pomimo tego, dzięki aplikacji mobilnej, możesz wysyłać faksy przez telefon. Wystaczy, że zrobisz zdjęcie dokumentu, by chwilę później przekazać go jako fax na wskazany numer. To proste. Dzięki temu, nawet poza biurem, możesz być w stałym kontakcie ze swoimi klientami.
  • Billing online. Lubisz mieć wszystko pod kontrolą? Dzięki aplikacji mobilnej masz stały dostęp do swojego billingu. Gdzielolwiek jesteś, możesz sprawdzić ile dokładnie wykonałeś połączeń, ile one kosztowały i ile pieniędzy zostało jeszcze na Twoim koncie FreecoNet.
  • Synchronizacja kontaktów. Masz mnóstwo rzeczy na głowie – spotkania, wyjazdy, interesy i ciągle nowe kontakty? Dzięki aplikacji mobilnej, możesz zsynchronizować wszystkie numery z telefonu i konta FreecoNet – teraz wszystko masz w jednym miejscu.
  • Zestaw połączenie. Większość czasu spędzają poza biurem? Chcesz być w stałym kontakcie z klientami? Dzięki usłudze Zestaw Połączenie jest to możliwe – klienci poprzez stronę internetową będą automatycznie łączeni z Tobą. Teraz możecie swobodnie porozmawiać o interesach!

Sprawdź to!

 

2.    FreecoNet w komórce – w zasięgu WiFi

Rozmowy przez telefon komórkowy za darmo lub za grosze? Sprawdź naszą ofertę! Skonfiguruj swój telefon komórkowy i rozmawiaj przez FreecoNet będąc w zasięgu sieci bezprzewodowej!

Jak to działa w zasięgu sieci bezprzewodowej WiFi?

Za każdym razem kiedy jesteś w zasięgu bezprzewodowej sieci internetowej Wi-Fi, możesz dzwonić przez FreecoNet za darmo lub korzystając z najniższych stawek za połączenia. Wystarczy, że posiadasz smartfona, czyli telefon komórkowy z systemem operacyjnym

Poza zasięgiem sieci, wykonujesz połączenia poprzez swojego operatora GSM. Cały czas dostępny jesteś pod swoim numerem telefonu komórkowego.

 

3.    FreecoNet w komórce – bez dostępu do internetu

Korzystając z oferty swojego operatora komórkowego, możesz w prosty sposób zaoszczędzić na rachunkach telefonicznych, wykonując połączenia przez FreecoNet. Co więcej, nie potrzebujesz do tego internetu! Co to oznacza w praktyce?

Otóż, jeżeli korzystasz w swoim telefonie komórkowym z:

  • darmowych połączeń na określony numer stacjonarny,
  • nielimitowanych rozmów w wieczory i weekendy

wystarczy, że aktywujesz we FreecoNet usługi AUTORYZUJ i WDZWOŃ SIĘ, by znacznie obniżyć koszty połączeń! Po prostu skonfiguruj usługi w swoim Panelu Użytkownika według instrukcji.

Pomyśl ile możesz zaoszczędzić!

Zapomnij o drogich połączeniach za granicę i poza sieć!

Włącz FreecoNet!

 

4.    Softphone na komórki

Najpopularniejsze systemy operacyjne zainstalowane na smartfonach to: Android, Symbian oraz iOS. Możesz skonfigurować FreecoNet na Twoim telefonie komórkowym.

UWAGA: Korzystając z FreecoNet w komórce sprawdź czy łączysz się poprzez sieć WiFi. Jeśli połączenie internetowe odbywa się poprzez sieć komórkową – opłata za transmisję danych pobierana jest wg cennika operatora GSM.