Jesteś tutaj

TELEKONFERENCJE

Prosty i szybki kontakt z wieloma osobami jednocześnie, dostępność o każdej porze i w każdym miejscu na świecie, oszczędność czasu i pieniędzy – sprawdź co jeszcze zyskasz korzystając z Telekonferencji FreecoNet!

Jesteś poza biurem, a chiałbyś uczestniczyć w ważnym firmowym spotkaniu? Pracujesz nad ważnym projektem z partnerami z różnych miast i potrzebujesz porozmawiać z nimi jednocześnie? Skorzystaj z TELEKONFERENCJI! Zorganizuj wirtualne spotkanie, a oszczędzisz czas i pieniądze!

Wystarczy jedno połączenie, aby rozmawiać z kilkoma osobami w tym samym momencie! Dzięki Telekonferencjom prowadzenie negocjacji czy rozmów biznesowych będzie proste jak nigdy dotąd. Ponadto, nasze rozwiązanie to przydatne narzędzie także do omawiania codziennych spraw z przyjaciółmi i rodziną. Sprawdź to!

Zadzwoń – Zarezerwuj wirtualny pokój telekonferencyjny – Rozmawiaj

telekonferencje

Użytkownicy FreecoNet za połączenia telekonferencyjne nie zapłacą ani grosza!

 

Telekonferencje spersonalizowane | Firmowy pokój telekonferencyjny

Nie chcesz za każdym razem rezerwować nowego pokoju telekonferencyjnego? Mamy na to sposób! Z FreecoNet możesz korzystać z „firmowego pokoju”. Te same dane dostępowe za każdym razem. Po prostu:

  • Dzwonisz na firmowy numer telekonferencji
  • Wprowadzasz nr pokoju i kod PIN - zawsze ten sam!
  • Rozpoczynasz telekonferencję

Dzięki Telekonferencjom spersonalizowanym masz możliwość nagrania własnego komunikatu powitalnego. Dodatkwo wirtualny pokój dostępny jest pod określonym numerem telefonu cały czas od chwili aktywacji usługi.