Jesteś tutaj

O Nas

PLATFORMA FREECONET

Początek FreecoNet to rok 2006 – wtedy w ramach firmy Datera SA powstała platforma telekomunikacyjna jako innowacja na polskim rynku IT. Co ciekawe, pierwsze biuro miało swoją „siedzibę” w sopockiej restauracji – to tam powstały główne plany biznesowe i sprzedażowe FreecoNet, a produkt z dnia na dzień zdobywał licznych zwolenników.

W międzyczasie oferta FreecoNet bardzo się rozwinęła – na platformie uruchamiane były nowe usługi, dodawani nowi operatorzy oferujący najniższe stawki za połączenia. Wszystko po to, by użytkownicy korzystający z oferty mogli stworzyć w swojej firmie lub domu system telekomunikacyjny odpowiadający ich potrzebom.

Dzisiaj jesteśmy liderem VoIP na polskim rynku, a z FreecoNet korzysta ponad 130.000 klientów indywidualnych i biznesowych. Wybierając naszą ofertę kierują się oni optymalną ceną, nieograniczonymi możliwościami oraz bogatym zestawem usług. Platforma była wielokrotnie wyróżniana podczas ogólnopolskich i regionalnych konkursów za nowatorskie rozwiązania. Przyznane tytuły (m.in. VoIP Lider, Firma z przyszłością, Regionalny Lider Rozwoju i Innowacji) utwierdzają w przekonaniu, że FreecoNet to dobry wybór!